AKTUALNE NOVICE

!Članarina

Zaradi upokojitve Marija Geča včlanjevanje in plačilo članarine ni več možno v Državnem zboru. Kontaktna oseba za včlanjevanje in plačilo članarine je Alenka Hitti (040 710 801). Če želite le plačati članarino in ste že član društva, se lahko obrnete tudi na Milko Zupan (041 657 251)

!Naslov za pošiljanje prispevkov za glasilo

Elektronski naslov nove urednice glasila, na katerega lahko pošiljate prispevke za glasilo Viharnik je: vikabole@gmail.com
Veseli bomo vaših prispevkov.

7 slapov ob reki Mirni

sobota, 5. maja 2018

Naše izhodišče bo Buzet. Pot poteka ob reki Mirni navzgor in je deloma strma in varovana, potrebna je previdnost zaradi mokrega in spolzkega terena. Reka Mirna je oblikovala številna manjša jezerca, brzice, slapove in tolmune, zato vas bo pohod sigurno navdušil. Obvezen dokument za prehod meje!

Zahtevnost: lahka

Oprema: pohodne palice